Contact

T: +31 (0)30 – 303 21 00
E: info@paardekooper.net

Bezoekadres:
Soestdijkseweg 247
3721 AE Bilthoven

Buiten kantooruren

Buiten kantooruren en in de weekenden zijn wij voor dringende zaken bereikbaar op +31 (0)6 – 55 70 10 27 of +31 (0)6 – 54 24 81 16.

Voor acute hulp tijdens een noodsituatie kunt u contact opnemen met de alarmcentrale (SOS International): +31 (0)20 – 651 51 51

Direct contact

Afdeling Wonen: 030 – 303 21 20 | Private-Insurance@paardekooper.net
Afdeling Auto’s & Boten: 030 – 303 21 30 | Varia@paardekooper.net
Afdeling Leven: 030 – 303 21 40 | Leven@paardekooper.net
Afdeling Pensioen: 030 – 303 21 40 | Pensioen@paardekooper.net
Afdeling Bedrijven: 030 – 303 21 50 | Bedrijven@paardekooper.net
Afdeling Schade: 030 – 303 21 60 | Schade@paardekooper.net

Contactformulier

Google Maps

Bedrijfsgegevens

IBAN: NL82 ABNA 0472 1131 19
KvK-nummer: 30205330
AFM-vergunningsnummer: 12006075
Kifid aansluitnummer: 300.003277

Nieuws
  •  
    Wijziging polisvoorwaarden Huis & Kunst (Hiscox)

    Met betrekking tot de Huis & Kunst verzekering, heeft de verzekeringsmaatschappij Hiscox per prolongatiedatum enkele wijzigingen doorgevoerd in haar polisvoorwaarden. Hierbij informeren wij u graag over de nieuwe (aanvullende) dekkingen alsmede uitbreiding van bestaande condities.

    Lees meer

  •  
    Family Protection en Cyber

    De Huis en Kunst verzekering van Hiscox kan vanaf heden optioneel uitgebreid worden met de module 'Family Protection en Cyber'. Deze aanvullende gezinsdekking verzekerd u en uw gezin tegen de gevolgen van cybercriminaliteit.

    Lees meer

  •  
    Bescherm uw bedrijf tegen Cyberrisico's

    In Nederland heeft 60% van de bedrijven te maken gehad met cybercrime. Meer en meer rijst de bewustwording bij bedrijven ten aanzien van computerveiligheid, data, klantgegevens, preventie en een daarbij behorende financiële bescherming: de cyberrisksverzekering.

    Lees meer

  •  
    Samenwerking Nyenrode Art Fund

    Een mooie samenwerking tussen Paardekooper, kunstverzekeraar Hiscox en Nyenrode Art Fund. “Een bijzondere samenwerking, waarbij alle partijen een gemeenschappelijke passie en verworven specialisatie delen” vertelt Thomas Paardekooper, Nyenrode alumni.

    Lees meer