Contact

T: +31 (0)30 – 303 21 00
E: info@paardekooper.net
Whatsapp (berichten): +31 (0)6-82229173

Bezoekadres:
Soestdijkseweg 247
3721 AE Bilthoven

 

Covid-19 en Paardekooper

De internationale gezondheidscrisis die momenteel heerst is aan ons kantoor niet voorbijgegaan. Paardekooper neemt deze crisis zeer serieus en heeft maatregelen genomen waarbij de gezondheid en veiligheid van medewerkers de hoogste prioriteit heeft. Dit houdt in dat de meeste medewerkers vanuit huis werken.

Wat betekent dit voor u?

Wij blijven ons uiteraard volledig inzetten voor onze klanten. Het kan echter wel voorkomen dat u te maken zal krijgen met iets langere reactietijden dan u normaal van ons gewend bent. Ook worden reeds geplande bezoeken verzet naar een later tijdstip, en is het kantoor momenteel gesloten voor bezoekers.

 

Buiten kantooruren

Buiten kantooruren en in de weekenden zijn wij voor dringende zaken bereikbaar op
+31 (0)6 – 55 70 10 27 of +31 (0)6 – 54 24 81 16.

Voor acute hulp tijdens een noodsituatie kunt u contact opnemen met de alarmcentrale (SOS International): +31 (0)20 – 651 51 51

 

Direct contact

Afdeling Wonen: 030 – 303 21 20 | Private-Insurance@paardekooper.net
Afdeling Auto’s & Boten: 030 – 303 21 30 | Varia@paardekooper.net
Afdeling Leven: 030 – 303 21 40 | Leven@paardekooper.net
Afdeling Pensioen: 030 – 303 21 40 | Pensioen@paardekooper.net
Afdeling Bedrijven: 030 – 303 21 50 | Bedrijven@paardekooper.net
Afdeling Schade: 030 – 303 21 60 | Schade@paardekooper.net

 

Contactformulier

Google Maps

Bedrijfsgegevens

IBAN: NL82 ABNA 0472 1131 19
KvK-nummer: 30205330
AFM-vergunningsnummer: 12006075
Kifid aansluitnummer: 300.003277

Nieuws