Contact

T: +31 (0)30 – 303 21 00
E: info@paardekooper.net

Bezoekadres:
Soestdijkseweg 247
3721 AE Bilthoven

Buiten kantooruren

Buiten kantooruren en in de weekenden zijn wij voor dringende zaken bereikbaar op +31 (0)6 – 55 70 10 27 of +31 (0)6 – 54 24 81 16.

Voor acute hulp tijdens een noodsituatie kunt u contact opnemen met de alarmcentrale (SOS International): +31 (0)20 – 651 51 51

Direct contact

Afdeling Wonen: 030 – 303 21 20 | Private-Insurance@paardekooper.net
Afdeling Auto’s & Boten: 030 – 303 21 30 | Varia@paardekooper.net
Afdeling Leven: 030 – 303 21 40 | Leven@paardekooper.net
Afdeling Pensioen: 030 – 303 21 40 | Pensioen@paardekooper.net
Afdeling Bedrijven: 030 – 303 21 50 | Bedrijven@paardekooper.net
Afdeling Schade: 030 – 303 21 60 | Schade@paardekooper.net

Contactformulier

Google Maps

Bedrijfsgegevens

IBAN: NL82 ABNA 0472 1131 19
KvK-nummer: 30205330
AFM-vergunningsnummer: 12006075
Kifid aansluitnummer: 300.003277

Nieuws
  •  
    Do's en Don'ts bij het verzekeren van Vastgoed

    Paardekooper | Het verzekeren van onroerend goed kan in allerlei varianten. Het kan zeer de moeite waard zijn om de risico's en de dekkingsmogelijkheden goed in kaart te brengen. Daarnaast is het belangrijk om te kijken naar de van toepassing zijnde clausules.

    Lees meer

  •  
    Familie vermogen

    Providence Capital - 2018 | De term 'Private Clients' is inmiddels een gangbaar begrip in Nederland. Bijzondere bezittingen verdienen bijzondere aandacht én expertise. Welkom in de wereld van 'Private Insurance'.

    Lees meer

  •  
    Extreem noodweer

    Paardekooper | We ervaren steeds vaker extreme regenval, hagelbuien en storm als gevolg van de wereldwijde klimaatverandering. Dit extreme noodweer heeft daarom ook een steeds grotere schadelast tot gevolg voor bijvoorbeeld uw (rietgedekte) woonhuis of auto.

    Lees meer

  •  
    Top 5 brandoorzaken rietgedekte huizen

    Paardekooper | Uw rietgedekte huis is een kostbaar, maar ook een kwetsbaar bezit. Brand dient daarom te allen tijde voorkomen te worden. Om deze reden hebben wij onderzoek gedaan naar specifieke brandoorzaken van rietgedekte panden.

    Lees meer